Kontakt Torsten Palmqvist AB

Torsten Palmqvist AB

Telefon (växel): 010-516 00 00

Besöksadress:
Årstaängsvägen 11, plan 4
(karta)

 

 

E-post: Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Postadress:
Box 47146
100 74  Stockholm

 

Medarbetare

Stefan Jernberg
VD. Rör, Kyla och Styr
Telefon: 08-708 44 52
Mobil: 070-665 19 16
stefan.jernberg@tpab.se

Stefan Larsson
VVD. Rör, Kyla, Vent och Styr
Telefon: 08-708 44 54
Mobil: 070-667 75 44
stefan.larsson@tpab.se 

Roger Johansson
Rör, Kyla, Vent och Styr, OVK behörighet K
Telefon: 08-708 44 53
Mobil: 070-588 63 56
roger.johansson@tpab.se 

Johan Holmström
Rör och Vent
Telefon: 08-708 44 59
Mobil: 076-849 22 00
johan.holmstrom@tpab.se 

 

Niklas Nilheim
Rör och Vent
Telefon: 08-708 44 56
Mobil: 076-101 48 40
niklas.nilheim@tpab.se 

Jan Enström
Vent
Telefon: 08-708 44 60
Mobil: 076-801 69 00
jan.enstrom@tpab.se 

Catharina Stenermark
Ekonomi och admin.
Telefon: 08-708 44 51
catharina.stenermark@tpab.se 

Tobias Björklund
Ritare
Telefon: 08-708 44 58
tobias.bjorklund@tpab.se 

Tobias Hellsten
Cad och datasystem
Telefon: 08-708 44 63
tobias.hellsten@tpab.se